کویید 19 :  ما در حال واکسیناسیون 12 سال به بالا هستیم      وب سایت قدیمی مرکز   

امروزه بیش از 5 ملیون شهروند واکسینه شدند . ادامه مطلب ...

تاریخ : يکشنبه 3 فروردين 1399
کد 351

اطلاع از وضعیت بیمار

اطلاع از وضعیت بیماران کرونایی تنها با تلفن

مدیر مرکز ...
مدیر مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز گفت: همشهریان و هم استانی‌های با تلفن می‌توانند از وضعیت و نحوه درمان بیماران کرونایی خود بدون مراجعه به بیمارستان مطلع شوند.

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزشی ودرمانی امام رضا (ع) تبریز، مهراد اکبری‌نامدار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: با توجه به شرایط موجود و شیوع کرونا ویروس برای پیشگیری و مدیریت وضع موجود شماره تلفن 04133347056 داخلی ۵۱۰۹ را برای اطلاع‌رسانی وضعیت بیماران بستری در بخش‌های مختلف این مرکز اختصاص داده‌ شده و همشهریان عزیز می توانند همه روزه از ساعت 15 الی 18 از آخرین وضعیت بیمار بستری خود اطلاع پیدا نمایند.

وی افزود: همشهریان عزیز می‌توانند در هر ساعت از شبانه‌روز با شماره تلفن 04133347056 داخلی ۵۱۰۹ تماس گرفته و از روند درمان بیمار خود مطلع شده و حضور در بیمارستان را به‌منظور پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس به حداقل برسانند.

مدیر مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز با تاکید بر اینکه با اتحاد و رعایت اصول پیشگیرانه می‌توان زنجیره انتشار این ویروس را قطع کرد، ادامه داد: به عنوان خادم بخش درمان از تمام همشهریان عزیز تقاضا داریم تا در این شرایط حساس با کادر درمانی کما فی‌السابق همکاری داشته باشند تا بتوانیم بر این بحران غالب شویم.

وی اضافه کرد: تمام محدودیت‌ها و مقررات بازدارنده صرفا برای مصون ماندن هموطنان از ابتلا به این ویروس بوده و امیدواریم با همکاری همه هموطنان این بحران را پشت سر بگذاریم و اگر موارد پیشگیرانه و محدودیت‌ها رعایت نشود، قطعا شرایط سخت‌تر از وضع موجود خواهد بود.

این گزارش حاکی است، مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز با یک‌‌هزار و ۱۰۰ تخت مصوب و بهره‌گیری از بیش از ۴۰۰ استاد و پزشک متخصص به‌عنوان بزرگترین مرکز آموزشی، درمانی و تحقیقاتی شمال‌غرب کشور بوده و از ابتدای طرح ملی مبارزه با کرونا ویروس بزرگترین سانتر درمانی کرونا در استان است.