برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی
logo

مرکز آموزشی درمانی امام رضاImam Reza General Hospital

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 21 اسفند 1398
کد 347

بازدید سردار خرم

مدافعان سلامت و مدافعان امنیت در یک قاب

فرمانده سپاه عاشورا
سردار عابدین خرم فرمانده سپاه عاشورا از بخشهای مختلف مرکزآموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز، سردار عابدین خرم در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدافعان حوزه سلامت اظهار داشت: خدماتی که کادر درمانی و پرستاران به مردم ارائه می دهند کمتر از نبرد در جبه ها نبوده و این نیز نبرد با دشمن سلامتی مردم است.

فرمانده سپاه عاشورا افزود: به عنوان سرباز ملت اعلام آمادگی می کنیم تا هرگونه کمک و خدمتی لازم باشد برای مردم انجام دهیم و امیدواریم بر این مشکل نیز پیروز شویم.

سردار خرم ضمن ابراز خرسندی از مدیریت و کنترل بحران در این مرکز ادامه داد: با توجه به گستردگی و سرعت تسری این ویروس در بین افراد جامعه و نیز ابتلای افراد بیشتر در جامعه تیم مدیریت این مرکز عملکرد بسیار خوبی داشته و در این مدت با اتخاذ تمهیدات لازم توانسته اند از نظر تجهیز و تهیه لوازم مصرفی عالی عمل نمایند.

وی ادامه داد : سپاه عاشورا همواره خود را از مردم ودر کنار مردم دانسته و برای هرگونه همکاری اعلام آمادگی می نماید.

همچنین در این دیدار دکتر مسعود فقیه دینوری رئیس مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز ضمن ارائه گزارشی از نحوه کنترل و مدیریت بحران و اقدامات درمانی و پیشگیرانه برای مبارزه با کرونا ویروس گفت : با وجود تمام مشکلات و سختی ها تمام تمهیدات لازم برای مقابله با این ویروس و ارائه خدمات درمانی به هموطنان اندیشیده شده و در حال حاضر با توان حداکثری آماده ارائه خدمات درمانی مناسب هستیم.

دینوری با تاکید بر لزوم همکاری های بین بخشی در مواقع بحران افزود: در شرایط بسیار حساسی قرار داریم و تمام ارگانها و نهادها مانند سالهای جنگ تحمیلی باید درکنارهم بوده و همکاریهای لازم را داشته باشند و اگر روحیه همکاری و جهادی را حفظ نمائیم قطعا پیروز این بحران خواهیم بود.

این گزارش می افزاید، در این دیدار سردار عابدین خرم فرمانده سپاه عاشورا ، دکتر محمد حسین صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ، دکتر مسعود فقیه دینوری رئیس مرکزآموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز با اهدا گل از زحمات کادر درمانی بخشهای اختصاص یافته به افراد مبتلا به ویروس کرونا تقدیر و تشکر کردند.