برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی
logo

مرکز آموزشی درمانی امام رضاImam Reza General Hospital

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 19 اسفند 1398
کد 346

نامه طراوت 13 ساله

قهرمانان مراقب خودتان باشید

نامه ات به دست....
دختر 13 ساله تبریزی به پرستاران بیمارستان امام رضا (ع) تبریز نامه ای نوشته و آنها را به عنوان قهرمان ذکر کرده و هر آنچه از درون خود جوشیده با زبان ساده و رسا به قلم آورده است.

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز، دکتر مسعود فقیه دینوری ضمن تشکر طراوت ایپچیان اظهار داشت: "دختر خوب و شایسته ایران زمین نامه ات را دریافت کردیم و به بخشهایی که بیماران کرونائی در آنها بستری هستند نشان دادیم و خیلی خوشحال شدیم .
پرسنل درمانی از شما دختر فهمیده و شهروند عزیز تشکر کرده و ترتیبی اتخاذ خواهیم داد تا در آینده نزدیک حتما دیدار و تشکری از شما داشته باشیم."

متن نامه طراوت ایپچیان دختر 13 ساله تبریز به پرسنل درمانی بیمارستان امام رضا (ع) تبریز به شرح زیر می باشد:
به نام خدا
روی برگ تاریخ با طلا می نویسند             این سرزمین قهرمانانی داشت

هوای سرد و مه آلود،ابرهای سیاه و تیره آسمان زیبا را فرا گرفته اینها با خود غمی دارند، غمی بزرگ اما در پشت این ابرهای تیره ستاره هایی پر از امید دیده می شود.ای قهرمانان شماها همان ستاره های تابانی هستید بر روی آسمان؛ به امید پیروزی و کنار کشیدن تمام ابرهای تیره، تا پای جان با شهامت می جنگید . می دانم خسته اید و این را هم می دانم کلافه هستیداما ستاره ها خستگی ناپذیرند و هر شب می تابند.
درقاب فیلم تلفن همراهتان با روحیه ی شاد به ما می گوئید " ما موفق می شویم ، ما شکست می دهیم" در حالی که در دلتان هنوز دلهره ای وجود دارد.
در این سوسو و تاریکی پشت درهای بسته منتظر شنیدن خبرهای خوش پیروزی تان در جنگ هستیم.چرا که می دانیم شما پیروز این ماجرائید.

ای قهرمانان مراقب خودتان باشید

طراوت ایپچیان 13 ساله از تبریز