برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی
logo

مرکز آموزشی درمانی امام رضاImam Reza General Hospital

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 6 اسفند 1398
کد 341

عدم وجود بیمار کرونائی

رئیس مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع)تبریز : بیمار فوت شده کرونایی در این مرکز نداریم

نبود بیمار فوت شده کرونائی ..
مسعود فقیه دینوری رئیس مرکزآموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز گفت : تا کنون هیچ مورد فوت شده بر اثر کرونا ویروس در این بیمارستان نداریم.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز، به دنبال اخبار کذب و خلاف واقعی که در فضای مجازی انتشار یافته و موجب تشویش و نگرانی همشهریان عزیز شده رئیس بیمارستان امام رضا (ع) تبریز این خبر را قویا تکذیب نموده و در همین راستا اظهار داشت : تا کنون هیچ مورد بیمار کرونایی اثبات شده در بیمارستان فوت نکرده است.

دینوری افزود : تا این لحظه حتی یک مورد مشکوکی که آزمایش مثبت کرونا ویروس در ایشان ثبت شده باشد در این مرکز وجود ندارد.

رئیس مرکزآموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز با تاکید بر اینکه رسانه ها در امر اطلاع رسانی درست و دقیق می توانند نقش مهمی در ایجاد فضایی عاری از تنش و تشویش اذهان داشته باشند، ادامه داد : از تمامی رسانه ها و جراید درخواست داریم تا هر گونه اخبار و اطلاعاتی که در جهت تنویر افکار عمومی مورد نیاز دارند صرفا از طریق روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریزکسب نمایند.

دینوری ابراز داشت: انتشار اخبار کذب و خلاف واقع می تواند در این شرایط تشویش افکار عمومی را به دنبال داشته و انجام این امور صرفا برای اهداف سودجویانه از طرف برخی افراد سود جو صورت میگیرد.

وی در پایان اضافه کرد: همکاران روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به طور شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات اصحاب رسانه بوده و هرگونه اخبار و اطلاعات مورد نیاز را می توانند در اختیار رسانه ها و جراید قرار دهند.