برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی
logo

مرکز آموزشی درمانی امام رضاImam Reza Medical Research & Training Hospital

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 20 بهمن 1398
کد 326

بازدید فرماندار از بیمارستان امام رضا(ع)

فرماندار تبریز : رضایت مندی مراجعین با راه اندازی ساختمان جدید اورژانس بیمارستان امام رضا (ع)

رضایت مندی از بیمارستان امام رضا(ع)
بهروز مهدوی فرماندار تبریز در بازدیداز بخشهای مختلف مرکزآموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز گفت: احداث وراه اندازی ساختمان جدید اورژانس و تجهیزاتی که در این مرکز برای ارائه خدمات درمانی باکیفیت ارائه می گردد موجب رضایتمندی مراجعین و بیماران به این مرکز شده است.

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزشی ودرمانی امام رضا (ع) تبریز، بهروز مهمدوی فرماندار تبریز در بازدید سرزده ای که مرکزآموزشی درمانی امام رضا (ع) تبریز داشت ضمن ابراز رضایت از ارائه خدمات درمانی در این مرکز اظهار داشت: بنده در یکسال اخیر چندین بار ازبیمارستان امام رضا (ع) تبریز بازدید داشتم و هر بار شاهد تغییرات و افزوده شدن فضای فیزیکی و تجهیزات مدرن در این مرکز شده ام و این مرهمون زحمات بی وقفه و شبانه روزی همکاران این مرکز می باشد.

مهدوی افزود: با توجه به این که مرکز امام رضا(ع) تبریز بزرگترین مرکز جنرال درمانی شمالغرب کشور بوده علاوه بر استان آذربایجان شرقی به استانهای همجوار نیز ارائه خدمت می کند از اینرو افزایش مراجعات نیز موجب بار مضاعف در این مرکز می شود.

فرماندار تبریز ادامه داد: افزایش آی سی یو های 7و8 در ساختمان جدید اورژانس توانسته قسمتی از کمبود فضای آی سی یو را مرتفع کرده و امیدواریم جناب آقای دکتر فقیه دینوری ریاست بیمارستان با توجه به سوابق کاری و اجرائی درخشانی که ایشان در کارنامه خود دارند بتوانند بیش از پیش در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات درمانی در این مرکز تلاش نمایند.

همچنین دکتر مسعود فقیه دینوری رئیس مرکزآموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز نیز با ارائه گزارشی از نحوه ارائه خدمات درمانی در مرکز گفت: اهتمام تیم مدیریت اجرائی و همکاران در مرکز در مرحله اول ارائه خدمات درمانی با کیفیت به صورت شبانه روزی بوده و در این راه از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهیم بود.

دینوری افزود: همانطوری که رهبر معظم انقلاب در فرمایشاتشان فرمودند باید تلاش کنیم تا هموطنان در مراجعه به مراکز درمانی از حقوق حقه خود که همان دریافت خدمات درمانی مناسب و بموقع هست برسند و افتخاری بالاتر از ارائه خدمات مناسب به هممیهنان در جایجای ایران اسلامی وجود ندارد.

این گزارش می افزاید: در این بازدید معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز فرماندار تبریز را همراهی کردند.