برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی
logo

مرکز آموزشی درمانی امام رضاImam Reza Medical Research & Training Hospital

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 17 بهمن 1398
کد 323

پدر شهیدان کرمی

عیادت مقامات استانی از پدر شهیدان کرمی در مرکز امام رضا (ع) تبریز

عیادت از ابوالشهید ...
مقامات استانی در چند روز گذشته از آقای بهمن کرمی پدر شهیدان کرمی و جانباز دفاع مقدس که در مرکز آموزش یو درمانی امام رضا(ع) تبریز بستری می باشد عیادت کرده و از نزدیک پیگیر روند درمان وی شدند.
به گزارش روابط عمومی مرکزآموزشی و درمانی امام رضا(ع) تبریز، آقای بهمن کرمی جانباز قطع عضو دفاع مقدس و پدر شهیدان سیروس،رسول و اصغر کرمی به علت نارسائی کلیه و اختلال در عملکرد سیستم ادراری و پروستات در این مرکز بستری و تحت درمان می باشد.
در چند روز گذشته مقامات اجرائی استان اعم از حجت الاسلام محمد علی آل هاشم نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب تبریز، محمد رضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی، مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی و سردار عابدین خرم فرمانده لشگر عاشورا در تبریز از آقای کرمی عیادت کرده و از نزدیک از روند درمان وی مطلع شدند.
این گزارش می افزاید: با توجه خدمات درمانی که آقای کرمی در چند روز گذشته در این مرکز دریافت نموده وضعیت وی رو به بهبود بوده و در چند روز آینده نیز ترخیص شده و به زندگی عادی خود باز خواهد گشت.

گفتنی است پدر شهیدان کرمی از خدمات درمانی ارائه شده در این مرکز ابراز رضایت داشته و از زحمات و پیگیریهای روند درمان خود توسط رئیس و مدیر مرکز و تمامی پزشکان و کادر درمانی مرکز تشکر نمود.
عیادت نماینده مقام معظم رهبری از پدر شهیدان کرمی عیادت استاندار 

عیادت دکتر پزشکیان