برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی
logo

مرکز آموزشی درمانی امام رضاImam Reza Medical Research & Training Hospital

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 17 بهمن 1398
کد 322

دیدار تیم مدیریتی بیمارستان امام رضا (ع) تبریز

دیدار رئیس و تیم مدیریتی مرکزآموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز با نماینده ولی فقیه در تبریز

دیدار با نماینده ولی فقیه
به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی رئیس و تیم مدیریتی مرکزآموزشی ،درمانی و تحقیقاتی امام رضا(ع) تبریز با نماینده ولی فقیه و امام جمعه محبوب و مردمی تبریز دیدار کرده و با آرمانهای انقلاب و نظام مقدس تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز، در این دیدار دکتر مسعود فقیه دینوری رئیس مرکز آموزش،درمانی و تحقیقاتی امام رضا (ع) تبریز،ضمن ارائه گزارشی از وضعیت مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز اظهار داشت: با عنایت به اینکه در آستانه آغاز 41 مین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم لذا با تمام توان در راستای انجام وظایف خود که همان ارائه خدمات درمانی مناسب به هموطنان هست تلاش نموده و طبیعی است که در این راه از منویات و راهنمایی های مقام معظم رهبری بهره مند خواهیم شد.

دکتر دینوری افزود: تلاش ما در مرکز امام رضا(ع) تبریز ارتقاء بیش از پیش کیفیت خدمات درمانی بوده و طبیعی است که در این راه از نظرهای ارشادی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه تبریز بهره مند خواهیم شد.

همچنین در پایان این دیدار رئیس و تیم مدیریتی مرکز با آرمانهای بنیانگذار انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید میثاق کردند.