کویید 19 :  ما در حال واکسیناسیون 12 سال به بالا هستیم      وب سایت قدیمی مرکز   

امروزه بیش از 5 ملیون شهروند واکسینه شدند . ادامه مطلب ...

تاریخ : دوشنبه 7 بهمن 1398
کد 316

"رئیس مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی امام رضا(ع)"

انتصاب جناب آقای دکتر مسعود فقیه دینوری

به موجب این ابلاغ به عنوان "رئیس مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی امام رضا(ع)" منصوب ...
طی حکمی از سوی دکتر محمد حسین صومی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، "دکتر مسعود فقیه دینوری"، به عنوان رئیس بیمارستان امام رضا (ع) تبریز منصوب شد.

 لازم به ذکر است دکتر دینوری، فوق تخصص گوارش و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز می باشد و  قبلا سمت مشاور معاون و عضو شورای هماهنگی کارگروه های تخصصی معاونین توسعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی تبریز و همچنین ریاست بیمارستان سینای تبریز را در کارنامه خود دارد.


همکار محترم جناب آقای دکتر مسعود فقیه دینوری
استادیار محترم دانشکده پزشکی


با سلام و احترام
                    با عنایت به تجربیات مفید، تعهد دینی و انگیزه کاری به موجب این ابلاغ به عنوان "رئیس مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی امام رضا(ع)" منصوب می شوید.
     خوشبختانه به لطف االهی و با تلاش همه دست اندرکاران در سالهای اخیر همزمان با اجرای موفق طرح ارتقاء هتلینگ در قالب طرح تحول سلامت ، توسعه موزون این مجموعه با هدف جوابگویی مناسب به نیازهای مردم با بهسازی ساختمان شهید قاضی طباطبایی متشکل از بخش های هماتولوژی و انکولوژی، پیوند مغز استخوان، درمانگاه شیمی درمانی و هموفیلی تالاسمی و شبکه سلول های بنیادی آغاز و با احداث ساختمان پیوند با اطاق های عمل مجهز، بخش 32 تختخوابی پیوند اعضا، VIP ، دیالیز صفاقی، همودیالیز 122 تختخوابی،  ICU های 5 و 6 ، ضمن فراهم سازی فضای مناسب برای بخشهای یورودینامیک،Scu ،پلاسمافرزیس، جنرال داخلی، برونکوسکپی، رادیولوژی مداخله ای ، جراحی عروق ، با احداث ساختمان اورژانس متشکل از کلینیک های تخصصی فوق تخصصی، مرکز سلامت کارکنان، اورژانس وسیع و مجهز و اندوسکپی در جریان است. در این مدت صدها دستگاه ضروری منجمله ام آر آی، سی تی اسکن، آنژیوگرافی پریفرال، سنگ شکن، رادیولوژی دیجیتال، سونوگرافی و آندوسونوگرافی و ونتیلاتور، آمبولانس و ... تهیه و نصب شده و این مرکز بی نظیر شمالغرب کشور را به یک مجموعه 1100 تختخوابی تبدیل کرده است.
    پر واضح است ارایه خدمت بموقع، کم هزینه و با کیفیت به مراجعین و توجه به نیازهای مشتریان داخلی وظیفه اصلی ما می باشد در این راستا پا به پای توسعه فیزیکی و تجهیزاتی اقدامات نرم افزاری خوبی انجام گرفت به نحوی که با تکیه بر توانمندیهای صدها عضو هیات علمی پرکار و کادر دلسوز و مجرب نمره قابل قبولی در اعتبار بخشی موسسه ای و بیمارستانی کسب شده است لازم میدانم از مسـاعدت تمام خیـرین مخصوصاٌ کمک های بی نظیر آقایان حاج کریم مردانی آذر و حاج یعقوب صادق نوبری و حاج مصطفی قصـاب عبداللهی و تلاش بی وقفه همه روسـا و مدیـران این دوره یعنی جنـاب آقایـان  دکتر درستی،دکتر فرجی، دکتر علیزاده، دکتر کاشفی مهر و دکترنامدار و صدها همکار پرتلاش صادق دیگر که نقش آفرین اصلی بودند تشکر نمـایم و متذکر شوم هنوز راههای نرفته زیادی مخصوصاً در کیفی نمودن خدمات باقی مانده است. از جنابعالی انتظار میرود ضمن اهتمام جدی برای عملیاتی نمودن پروژه های طراحی شده مخصوصاً پارکینگ طبقاتی، مهدکودک، مرکز جراحی های سرپایی، همراه سرا، بخش یددرمانی، طب هسته ای و تکمیل نواقص تجهیزاتی با بررسی جامع و سعه صدر اهتمام ویژه خود را در حوزه نرم افزاری بکار گیرید تا با تجمیع همه استعدادهای بالقوه و بالفعل زمینه برای استفاده بهینه از تمام امکانات موجود فراهم شود و این مکان ارزشمند در حیطه های آموزش، پژوهش ، فن آوری و خدمات سلامت با گامهای محکم  و روحیه پاسخگو ، رضایت مردم و دانشجویان، اساتید و کارکنان را کسب نمایید.
رضایت سنجی مداوم از مراجعین، ثبت دقیق اطلاعات خدمات فنی و مالی و برگزاری جلسات ماهانه مورتالیتی و موربیدیتی با حضور مدیران محترم گروه مخصوصاً در بخشهای اورژانس و ویژه و نیز شناسایی ضعف ها و برطرف کردن آنها راهگشا خواهند بود و در کنارآن باید با نظارت علمی مدت اقامت و هزینه خدمات سرپایی و بستری کاهش یابد و با حمایت جدی دانشکده پزشکی بهترین متدهای آموزشی اجرا و رفتار حرفه ای مطلوب از همه دست اندرکاران مطالبه گردد.
مطمئناً لطف حضرت حق و دعای خیر مردم و همراهی و همکاری نیروهای انسانی ارزشمند مرکز بهترین پشتوانه اجرای امور در شرایط حساس امروز می باشد و دوستان من در هیات رئیسه دانشگاه نیز کمک به حل معضلات را وظیفه سازمانی خود دانسته و در این مسیر درخشان در کنار شما خواهند بود.
 دکتر صومی