برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی
logo

مرکز آموزشی درمانی امام رضاImam Reza General Hospital

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 19 آذر 1398
کد 296

راه اندازی آنژیوگرافی Biplane

اولین دستگاه آنژیوگرافی Biplane شمال غرب کشور راه اندازی شد

اولین دستگاه آنژیوگرافی محیطی
رئیس مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز گفت: اولین دستگاه آنژیوگرافی Biplane شمال غرب کشور در بیمارستان امام رضا(ع) تبریزراه اندازی و اولین بیمار آن پذیرش شد.
به گزارش روابط عمومی مرکزآموزش و درمانی امام رضا (ع) تبریز ، دکترمحمد علیزاده  در این خصوص اظهار داشت: دستگاه آنژیوگرافی مستقر در این مرکز برای اولین بار در نوع خود (BIPLANE) در شمال غرب کشور نصب و راه اندازی شده و به غیر از عروق قلبی تمامی اینترونشنهای عروق محیطی و عروق مغزی را می توان با این دستگاه انجام داد.
علیزاده افزود: با توجه به نیازی که به راه اندازی این دستگاه در تبریز دیده می شد با صلاح دید و هماهنگی های لازم و پیگیری هایی که توسط رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این باره به عمل آمد این دستگاه از یکی از کشور اروپایی خریداری و راه اندازی شد.
رئیس مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز ادامه داد: این دستگاه با هزینه ای بالغ بر 9 میلیارد تومان خریداری ،نصب و راه اندازی شده است که امیدواریم بخشی از مشکلات بیماران مراجعه کننده را رفع نماید.
وی با اشاره به پذیرش اولین بیمار و آنژیو گرافی موفقیت آمیز اضافه کرد: در حال حاضر پذیرش بیماران به صورت دو نوبت صبح و عصر انجام گرفته و امیدواریم بتوانیم بر تعداد بیماران پذیرش شده بی افزاییم.