برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی
logo

مرکز آموزشی درمانی امام رضاImam Reza Medical Research & Training Hospital

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 15 شهريور 1397
کد 218

رئیس جدید مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) تبریز منصوب شد

مراسم تودیع ومعارفه رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) تبریز با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی

به گزارش روابط عمومی مرکز ، محمد حسین صومی رئیس دانشگاه در این آئین ضمن قدردانی از زحمات اسماعیل فرجی رئیس پیشین این مرکز  وی را مدیر و متخصصی موفق در سیستم درمانی و آموزش پزشکی تبریز دانشته و اظهار داشت
مراسم تودیع ومعارفه رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) تبریز با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی و روئسای مراکز آموزشی و درمانی در بیمارستان امام رضا (ع)تبریز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز ، محمد حسین صومی رئیس دانشگاه در این آئین ضمن قدردانی از زحمات اسماعیل فرجی رئیس پیشین این مرکز  وی را مدیر و متخصصی موفق در سیستم درمانی و آموزش پزشکی تبریز دانشته و اظهار داشت: با توجه به اینکه دکتر فرجی قبل از ورود به دانشگاه علوم پزشکی در حرفه معلمی و تعلیم و تربیت مشغول بوده و بعد  وارد دانشگاه علوم پزشکی و به درجات عالی فوق تخصصی نائل گشته از این رو ایشان علاوه بر پزشک متخصص و دلسوز تبحر خاصی در آموزش و تعلیم دانشجویان علوم پزشکی دارند و جای خالی ایشان همواره در دانشگاه علوم پزشکی خالی خواهد ماند.
صومی افزود: نقص های احتمالی و در موارد نادر بروز تخلف را نباید تعمیم به کل داده و نکات مثبت را نادیده بگیریم در اکثر مراکز درمانی و بیمارستانها کارهای مثبت بسیاری نیز اجام می گیرد که باید این نکات نیز مورد توجه قرار گیرند.
وی ادامه داد: در بخش پرداخت اضافه کاری و معوقات کارکنان مراکز و پزشکان در مواقعی از سال با مشکل کمبود منابع مواجه هستیم که امیدواریم با تمهیداتی که در این راستا اندیشیده شده است این مشکل را نیز به زودی حل نماییم.
دکتر اسماعیل فرجی فوق تخصص غدد از سال 1395 سمت ریاست مرکز آموزشی درمانی امام رضا را عهده دا بوده و از این به بعد دکترمحمد علیزاده متخصص تغذیه بالینی  به عنوان رئیس جدید مرکز آموزشی درمانی امام رضا ( ع) تبریز معرفی و به این سمت منصوب گردید.